Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Morse Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż wyrobów zgodnie z instrukcjami pracy i innymi dokumentami opisującymi proces

  • Kontrolę jakości produktu zgodnie z instrukcjami i planem kontroli

  • Ocenę wyrobu dotyczącą jego zgodności z wymaganiami Klienta oraz BorgWarner

  • Obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń

  • Wprowadzanie parametrów do systemu maszyny

  • Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i innych wewnętrznych zarządzeń

  • Dbałość o stan techniczny i czystość stanowiska pracy, wokół niego i w innych pomieszczeniach

  • Postępowanie zgodnie z zasadami wdrożonych systemów np. 5S, TPM, GSSF.

  • Wyszukiwanie i zgłaszanie możliwości poprawy bezpieczeństwa, procesu, ergonomii, jakości

  • Rzetelne prowadzenie wymaganych raportów, rejestrów i zapisów wymaganych na stanowisku

  • pracy

  • Przekazywanie zmiany zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Przestrzeganie, szkolenie i podnoszenie standardów wynikających z norm IATF, ISO 14001,

  • ISO 45001 oraz innych wdrożonych norm

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Zdyscyplinowanie

  • Zdolności manualne

  • Podstawowa znajomość technik pomiarowych

  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet socjalny m.in: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

BorgWarner Inc. jest amerykańskim koncernem napędzającym rynek motoryzacyjny. Produkujemy komponenty oraz systemy zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach silnikowych. Jako lider produktów z ponad 130-letnim doświadczeniem wspieramy przemysł w realizacji rozwiązań technologicznych dla małych i średnich samochodów oraz zastosowań do pojazdów ciężarowych i terenowych.

Przewiń do profilu firmy