Oferta pracy

Operator Produkcji - Kontroler Jakości

Exact Systems Sp. z o.o.

  • Lędziny

    Lędziny, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości oraz selekcja części zgodnie z przekazaną instrukcją

  • Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wsparcie produkcji

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy

  • Dokładność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • Stawkę godzinową wzbogaconą o dodatki oraz premie

  • Szkolenie stanowiskowe – gwarantujemy pełne przeszkolenie w zakresie nowych obowiązków

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

  • Szybki proces rekrutacji

  • Opiekę oraz pomoc dedykowanego Koordynatora

  • Płatny system poleceń do pracy – polecaj i zarabiaj

  • Wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO

  • Ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach

  • Formalności w telefonie (elektroniczna umowa)

  • Zaplecze socjalne

  • Ubezpieczenie NNW

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Parking przy zakładzie

  • Możliwość skorzystania z darmowego transportu pracowniczego w wybranych lokalizacjach

  • Program stypendialny Exact Future – szczegółowe informacje: https://exactsystems.pl/exactfuture

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Poszukujemy nietuzinkowego doświadczonego lidera / liderki dla zaangażowanego i pełnego pasji zespołu rekrutacji odpowiedzialnego za ponad 1000 procesów rekrutacyjnych rocznie w Polsce / Niemczech / Holandii oraz Belgii. Jeżeli potrafisz dzielić się wiedzą i doświadczeniem a do tego Twoją pasją są ludzie jesteś naszym idealnym kandydatem.

Przewiń do profilu firmy