Oferta pracy

Operator Produkcji

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

  • Ksawerów (pow. pabianicki)

    Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Regulacja oraz usuwanie usterek

  • Wykonywanie przezbrojeń

  • Dbanie o stan techniczny urządzeń poprzez wykonywanie codziennych czyszczeń oraz wykonywanie regularnych przeglądów prewencyjnych

  • Informowanie przełożonych o stwierdzonych odchyleniach i awariach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane techniczne,

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej lub spożywczej,

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej realizacji,

  • Zdolności techniczne przy obsłudze maszyn

  • Sumienność i dokładność,

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,

  • umowę o pracę od początku zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne +premię kwartalną

  • premie świąteczne

  • zwrot części kosztów za wakacje w ramach ZFŚS

  • karta sportowa OK system oraz sekcje sportowe,

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego