Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji

Work & People

  • Lędziny

    Lędziny, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie zmotywowanej i doświadczonej osoby na stanowisko Operator Produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Zapewnienie ciągłości produkcji

  • Pomiar produktu zgodnie z dokumentacją jakościową

  • Montaż gotowych elementów,

  • Wstępna kontrola jakości,

  • Przestrzeganie zasad BHP i ppoż. na terenie zakładu

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Sumienność, dokładność

  • Chęć do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

  • Atrakcyjne warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + system

  • premiowy)

  • Stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku

  • Pracę w zespole zmotywowanych ludzi

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez szkolenia i awanse wewnętrzne

  • możliwość uzyskania karty Multisport Benefit oraz przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia PZU

  • Dofinansowanie do obiadów

  • Bezpieczne warunki pracy

Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) . Od ponad 12 lat wspieramy koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych oraz krajowych w zakresie rekrutacji stałych, a także pracy tymczasowej.

Przewiń do profilu firmy