Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Produkcji Leków

Job Impulse Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego producenta leków, aktualnie poszukujemy operatorów maszyn pakujących
Operator Produkcji LekówNumer ref.: OPL/Warszawa/032021/IC

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w branży farmaceutycznej w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Premia roczna
  • Dodatkowe 300zł przekazywane co miesiąc na Twoją indywidualną kartę płatniczą.
  • Wyjątkowo czyste, bezpieczne i etyczne środowisko pracy
  • Dogodną lokalizację pracy - Warszawa Mokotów
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe premie za polecanie Pracowników
  • Realne możliwości rozwoju i awansu

Zadania:

  • obsługa maszyn biorących udział w procesie pakowania leków
  • nadzór i kontrola procesu produkcji
  • raportowanie do przełożonego
  • przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w firmach produkcyjnych (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy z systemami komputerowymi i nowoczesnymi maszynami (oferujemy przeszkolenie)
  • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym
  • Chęć rozwoju i ciągłej nauki

Ogłoszenie archiwalne