Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator produkcji (linia zrobotyzowana)

Grupa WebaO firmie

  • Krańcowa 24, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Grupa Weba

Krańcowa 24

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Praca na linii produkcyjnej polegająca na: przygotowaniu asortymentu podlegającego obróbce, uruchomieniu robota, kontroli parametrów produkcji

  • Składanie półwyrobów na wyrób gotowy

  • Przeprowadzanie kontroli jakości wyrobu gotowego zgodnie z rysunkiem wykonawczym

  • Optymalizacja rozwiązań we współpracy z zespołem inżynierów

Nasze wymagania

  • Zdolności manulano-techniczne

  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań oraz pracy w zespole

  • Cechy takie jak: sumienność, terminowość i zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

To oferujemy

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę

  • Stabilne długotrwałe zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Wsparcie zgranego zespołu

  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, budżet obywatelski, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Weba

Jesteśmy największym w Polsce producentem i dystrybutorem systemów do budowy przyłączy gazowych. Naszą historię tworzymy od 40 lat.

Przewiń do profilu firmy