Operator produkcji (m/k)

  • Brzeg, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.07.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 05.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Operator produkcji

    Miejsce pracy: Brzeg
    OPE/STRZ/0718

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn produkcyjnych,
    • proste czynności produkcyjne,
    • zapewnienie ciągłości produkcji.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady na 3 zmiany),
    • zdolności manualne.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta,
    • miejsce pracy zlokalizowane bezpośrednio w Strzelinie,
    • wynagrodzenie składające się ze stawki podstawowej + 20% premii od wynagrodzenia zasadniczego + dodatek za system 4-brygadowy,
    • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, składający się z m.in. prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia grupowego, dopłat do posiłków na terenie zakładu, premii świątecznych, premii rocznych oraz dopłat do dojazdów do miejsca pracy (do 60 km dziennie w dwie strony).

    Szukasz lepszej pracy? Więcej informacji pod numerem telefonu: 605 123 562 (od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis