Oferta pracy

Operator Produkcji Mas

Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie masy kosmetycznej zgodnie z dokumentacją technologiczną i obowiązującymi w firmie procedurami,

  • Obsługa maszyn do produkcji mas kosmetycznych,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Książeczka Sanepid,

  • Doświadczenie w pracy, w dziale produkcji, w branży kosmetycznej lub branżach pokrewnych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego/ karty sportowej

  • Pracę z stabilnej polskiej firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Przyjazny pomocny i zgrany zespół

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się polskich firm kosmetycznych. Grupa Bielenda Kosmetyki Naturalne łączy marki z niemal wszystkich segmentów pielęgnacji. Pod naszymi skrzydłami znajdują się takie marki jak: Bielenda, Bielenda Professional, Soraya, Dermika, BodyBoom oraz SheCosmetics.

Prowadzimy także ekspansję na rynkach zagranicznych. Cały czas dynamicznie się rozwijamy, stawiając na kluczowe dla naszych pracowników wartości – takie jak praca zespołowa, wzajemny szacunek, przyjazna atmosfera i wysoka kultura organizacji, stabilność oraz tworzenie warunków pracy, które zapewniają indywidualny rozwój i satysfakcję każdego członka naszej firmy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Chcesz poznać nas lepiej, odwiedź stronę bielenda.pl/kariera

Przewiń do profilu firmy