Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji – maszyny konwencjonalne

COLLINS AEROSPACE

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn w obszarze maszyn konwencjonalnych – toczenie, frezowanie

  • Kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacja techniczną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne zawodowe

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Minimum 6-miesięczne doświadczenie w obszarze produkcji na maszynach konwencjonalnych

  • Mile widziana znajomość procesu toczenia i/lub frezowania

  • Dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym

  • Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program

  • Siłownię firmową

  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’