Logo Pracuj.pl

Operator produkcji

KronospanO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Kronospan

Wojska Polskiego 3

Cyranka

Mielec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Kontrola wykonywanych zadań
  • Obsługa maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej
  • Dbanie o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń.
  • Udział w konserwacjach ciągu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym, mile widziane w obsłudze maszyn i urządzeń
  • Uprawnień UDT z zakresu obsługi suwnicy i wózka widłowego (mile widziane)
  • Gotowości do pracy w systemie ciągłym
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywanych obowiązkach

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego (bez pośredników)
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Program poleceń pracowniczych
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Ubezpieczenia grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Operator produkcji, Wojska Polskiego 3, Cyranka, Mielec