Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji

INEOS COMPOSITES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 0005 400 brutto / mies.

Gdyńska 40

Miszewo (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności związanych z wytwarzaniem wyrobów produkowanych w Zakładzie wg zatwierdzonych procedur i instrukcji

  • Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych związanych z produkcją

  • Udział w wyznaczonych pracach konserwacyjno – naprawczych

  • Utrzymanie porządku, czystości na hali produkcyjnej, miejscu składowania odpadów oraz w innych miejscach związanych z pracami produkcyjnymi

  • Inne zadania w zalezności od potrzeb zakładu i korporacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Gotowość do pracy zmianowej w systemie czterobrygadowym

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Konkurencyjne warunki wynagradzania

  • Doskonały pakiet świadczeń pracowniczych (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie dojazdów)

  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • bony Sodexo na świeta

  • premia roczna

  • premia za udział w programie dot. Bezpieczeństwa pracy

Czy jesteś zainteresowany dołączeniem do zwycięskiego zespołu? Zespołu, którego pracownicy mogą coś zmienić? Nasza kultura jest kulturą uczciwości, prawości i przejrzystości, z naciskiem na bezpieczeństwo, zdrowie i ochronę środowiska.

W naszym zespole ludzie są doceniani za przyjmowanie nowych pomysłów, które pomagają tworzyć prawdziwą wartość dla klientów. Dokonajmy tego razem.

Przewiń do profilu firmy

Praca

Operator Produkcji jest odpowiedzialny za przetwarzanie i kompletowanie partii produkcyjnych poprzez obsługę różnych urządzeń w celu dodawania surowców, mieszania i pakowania.