Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator produkcji

Wytwórnia Pasz "Solpasz" Sp. z o.o.

  • Wrocławska 30, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wrocławska 30

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu produkcji pasz,

  • kontrolowanie jakości produkowanych pasz,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • załadunek pasz do paszowozów,

  • rozładunek surowców do odpowiednich zbiorników,

  • bieżąca kontrola stanu technicznego linii produkcyjnej oraz bieżące naprawy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie,

  • uprawnienia elektryczne: Świadectwo Kwalifikacji Grupy I: 2),

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

  • znajomość obsługi komputera,

  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,

  • sumienność i dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole,

  • gotowość do pracy dwuzmianowej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę (1 etat),

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m. in. udział w szkoleniach),

  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,

  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Wytwórnia Pasz SOLPASZ Sp.z o.o. działa od 2002 roku. Produkujemy mieszanki paszowe pełno-porcjowe i uzupełniające dla kurcząt i kur reprodukcyjnych oraz hodowlanych, kaczek i gęsi. Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i mieszanek paszowych optymalnie zbilansowanych pod względem poziomu energii metabolicznej, aminokwasów, makro i mikroelementów. Spełniamy wszelkie wymogi prawa paszowego i posiadamy obowiązujące przy produkcji pasz decyzje sanitarno-weterynaryjne.

Przewiń do profilu firmy