Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Produkcji

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

    Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

    Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej
    Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Praca przy produkcji karmy dla zwierząt w zespole produkcyjnym, zgodnie z przepisami
      BHP i standardami fabryki
    • Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum rok doświadczenia w obszarze produkcji (wytwarzanie)
    • Rozumienia specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
    • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
    • Zdolności przystosowania się do zmian
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Podstawowej wiedzy z zakresu narzędzi MS Office
    • Znajomości obsługi paneli sterujących

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadanień związanych z higieną żywności (GMP/GHP)
    • Uprawnienia energetyczne (1 oraz 2 grupa)
    • Pozwolenie na prowadzenie wózków widłowych
    • Doświadczenie w środowisku LEAN/TPM
    • Podstawowa znajomość SAP
    • Doświadczenie techniczne
    • Książeczki sanepidowskiej
    • Chęć przyswajania nowej wiedzy

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy
    • Sponsorowane ubezpieczenie na życie
    • Opiekę medyczną

    Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska
    prosimy przesyłać za pomocą przycisku

    lub na adres pocztowy:

    Nestle Polska S.A. Oddział Purina
    Ul. Ryszarda Chomicza 11A
    55-080 Nowa Wieś Wrocławska
    Z dopiskiem: Rekrutacja

    Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.