Oferta pracy

Operator Produkcji

BOWMAN INGREDIENTS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 500‐5 000 zł brutto / mies.
  • Ryszarda Chomicza 13a
    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

BOWMAN INGREDIENTS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ryszarda Chomicza 13a

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Bowman Ingredients jest wiodącym dostawcą panierek i marynat dla przemysłu spożywczego na całym świecie. Siedziba główna znajduje się w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo firma posiada fabryki w Australii, RPA i Tajlandii. Wspieramy wiele wiodących światowych marek poprzez naszą międzynarodową sieć zakładów produkcyjnych i zaangażowanie w rozwój nowych produktów.

Stanowisko wiąże się z zapewnieniem ciągłości produkcji i realizacją planów produkcyjnych.

Zadania:

  • przygotowanie surowców i materiałów do produkcji
  • obsługa maszyn i prowadzenie procesu produkcji
  • transportowanie surowców i wyrobu gotowego
  • przestrzeganie standardów i procedur jakościowych
  • uzupełnianie danych w systemie komputerowym i w dokumentacji papierowej.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (z UDT)
  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (mile widziane przy produkcji żywności)
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • chęć podjęcia stałej współpracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju i awansu w nowoczesnej fabryce
  • pracę w systemie 1 – zmianowym (przez kilka pierwszych miesięcy)
  • przyjazne środowisko pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy