Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji

RTP Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

RTP Polska Sp. z o.o.

Ryszarda Chomicza 13

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Dostarczanie składników na linię produkcyjną,
  • Kontrola wykonywania materiału, bieżące zgłaszanie błędów, przekazywanie próbek do laboratorium,
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • Czyszczenie urządzeń oraz maszyn na hali produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji – zapewniamy pełne szkolenie,
  • Uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, żurawie – organizujemy kursy oraz egzaminy dla wszystkich Operatorów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Premia obecnościowa
  • System premii kwartalnej
  • Comiesięczny dodatek do wykorzystania na platformie MyBenefit
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dopłata do automatów vendingowych
  • Premia za polecenie pracownika
  • Możliwość uzyskania uprawnień UDT- wózki widłowe, suwnice, żurawie.
  • Parking dla pracowników
  • Spotkania integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • dopłata do automatów vendingowych
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • premia obecnościowa
  • możliwość uzyskania uprawnień UDT

RTP Company jest wiodącym na świecie producentem niestandardowych mieszanek z technicznych tworzyw termoplastycznych. Zatrudniając przeszło 1600 pracowników w ponad 20 zakładach na całym świecie, dysponujemy specjalistyczną wiedzą i technologią umożliwiającą spełnienie kryteriów nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach.

Operator Produkcji, Ryszarda Chomicza 13, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)