Oferta pracy

Operator Produkcji / Operator Linii Technologicznej

PRODIGO S.A O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kębłowo, Polska
    Kębłowo (pow. wolsztyński), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PRODIGO S.A

Kębłowo

Kębłowo (pow. wolsztyński)

Grupę Kapitałową Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GKP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

Firma Ag Recykling Sp. z o.o. jako część GK Prodigo zajmująca się kompleksowymi usługami recyklingowymi, obecnie szuka pracowników do swojego zakładu produkcyjnego w Kębłowie na stanowisko:

Operator Produkcji / Operator Linii TechnologicznejNumer ref.: Miejsce pracy: Kębłowo (k. Wolsztyna)

Oferujemy:

  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Codzienne wsparcie całego zespołu
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dostęp do prywatnej opieki medycznej, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie)

Wymagania:

  • Sumienność, dokładność, zdolność do samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Mile widziane uprawnienia na ładowarkę teleskopową
  • Praca w systemie 3-zmianowym, po 8 godzin na dobę

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego
  • Nadzorowanie procesu termicznego przetwarzania odpadów
  • Załadunek i rozładunek zbiorników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za przesłanie swojej aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodigo S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Al. Śląska 1, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy