Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji

TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.

4 0004 500 brutto / mies.
  • Północna 16, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Północna 16

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Kontrola jakości produktu i procesu

  • Realizacja zleceń produkcyjnych

  • Rozwiązywanie problemów we własnym obszarze

  • Przestrzeganie norm oraz specyficznych wymagań Klienta

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Nastawienie na rozwijanie własnych kompetencji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez TitanX (bez okresu próbnego)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatek i premię regulamową (4000-4500 zł brutto)

  • Nagrody za polecenie pracowników (4000 zł brutto)

  • Nagrody za pomysły usprawniające procesy w fabryce

  • Fundusz socjalny - dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, integracja

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Program mentorski - solidne wdrożenie do pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Wspólną celebrację sukcesów/ rekordów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowanie do studiów

  • Szwedzką kulturę pracy nastawioną na pracownika

  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz wzajemny szacunek - II miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

TitanX jest globalnym partnerem producentów pojazdów użytkowych. Produkujemy chłodnice do samochodów ciężarowych. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój i ekologiczny transport.

W TitanX każdy członek naszego zespołu ma realny wpływ na wprowadzane zmiany i swoje stanowisko pracy.

Nasze ścieżki decyzyjne są krótkie- działamy szybko i dążymy do osiągnięcia zamierzonego wyniku. Jesteśmy jednym globalnym zespołem i wspólnie osiągamy lepsze rezultaty.

Aktualnie, do naszej fabryki w Opolu, poszukujemy zmotywowanych Operatorów Produkcji, którzy dołączą do naszego zespołu odpowiedzialnego za montaż chłodnic.

Przewiń do profilu firmy