Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji

SCIENCE EFFECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

SCIENCE EFFECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poczernin (pow. płoński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • nadzorowanie i bieżące monitorowanie procesu termoformowania pulpy papierowej,
  • monitorowanie stanu surowców do produkcji oraz zgłaszanie zapotrzebowania,
  • bieżące zapewnienie odpowiedniego poziomu surowców do produkcji (m.in. bieżące uzupełnianie pulpera, przygotowywanie odpowiedniej ilości surowca i dodatków) zgodnie z planem produkcyjnym,
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,
  • realizacja projektów produkcyjnych, optymalizacyjnych i projektowych,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych,
  • zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń,
  • bieżące wypełnianie dokumentacji produkcyjnej związanej z przebiegiem pracy maszyn,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ i Regulaminu Pracy na zmianie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej,
  • doświadczenie w pracy przy zautomatyzowanych liniach produkcyjnych,
  • znajomość zasad hydrauliki, pneumatyki i mechaniki,
  • obsługa narzędzi ręcznych (obróbka metalu, itp. – możliwość przyuczenia),
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn konwencjonalnych i numerycznych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • samodzielność, sumienność, spostrzegawczość, koncentracja uwagi pod presją czasu,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic (dodatkowy atut),
  • praca z dokumentacją produkcyjną,
  • kontrola jakości wykonywanych elementów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • gotowość do pracy w systemie ciągłym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży,
  • przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole.

SimplePack jest cenioną w świecie marką bezpiecznych dla środowiska opakowań, wiodącego producenta termoformowanej masy celulozowej. Produkuje z pulpy papierowej produkty jednorazowe dla branży elektronicznej, spożywczej, medycznej i kosmetycznej. W najwyższej jakości wyroby SimplePack pakowane są produkty znanych globalnych marek w Europie, Ameryce Północnej, a także Azji.

Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu w technologii termicznego formowania masy papierowej oraz dzięki kompetentnemu zespołowi SimplePack jest w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym i wieloaspektowym projektom.

Operator Produkcji, Poczernin 46, Poczernin (pow. płoński)