Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji

GSKO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w obszarze produkcyjnym wytwarzania tabletek, kapsułek, kremów i maści, a także w obszarze konfekcji i pakowania
  • Prowadzenie operacji czyszczenia linii
  • Identyfikacja i aktywne poszukiwanie rozwiązań dla problemów występujących na stanowisku pracy
  • Zgłaszanie projektów usprawniających pracę pod kątem bezpieczeństwa, jakości produktu oraz efektywności pracy
  • Identyfikacja potencjalnych zagrożeń w zakresie Dobrej Praktyki Wytwarzania i BHP w miejscu pracy
  • Rzetelne i bezbłędne wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Obsługa programu do procesów produkcyjnych (MERP).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn produkcyjnych (preferowane branże farmaceutyczna lub FMCG)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i budowania relacji
  • Rzetelność, dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Gotowość do pracy w odpowiednim ubiorze ochronnym (kombinezony, maseczki rękawiczki)

Mile widziane

  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn produkcyjnych (preferowane branże farmaceutyczna lub FMCG)
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP/MERP
  • Umiejętność przezbrajania maszyn będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę - pierwsza umowa na okres próbny (3 miesiące)
  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowania wakacyjne oraz rekreacyjne)
  • Możliwości rozwoju w roli oraz w strukturach firmy
  • Nagrody za polecenia pracowników
  • Pracę, która ma znaczenie – pomagamy ludziom osiągać więcej, czuć się lepiej, żyć dłużej
  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Operator Produkcji, Poznań