Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator produkcji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
    Aktualnie rekrutujemy dla nowej poznańskiej firmy wytwarzającej artykuły spożywcze, która niedawno rozpoczęła produkcję. Stała praca i dobre zarobki na produkcji w Poznaniu! Nie przegap tej okazji!

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: OP/12/18/PZN

    Obowiązki:

    • Obsługa urządzeń produkcyjnych
    • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem pracy maszyn, zmiany ustawień
    • Podawanie surowca do maszyny
    • Kontrola jakości produkowanych wyrobów
    • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej
    • Utrzymanie w czystości maszyn i urządzeń produkcyjnych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych
    • Motywacja i gotowość do pracy w systemie II zmianowym
    • Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

    Oferujemy:

    • Pracę dwuzmianową (6:00-14:00; 10:00-18:00)
    • Umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u klienta)
    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się przedsiębiorstwie
    • Konkurencyjne wynagrodzenie

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.