Oferta pracy

Operator Produkcji

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS Sp. z o.oO firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS Sp. z o.o

Cisowa 14

Poznań

DSM to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. Produkujemy mieszanki witaminowe i mineralne dodawane do żywności (Niepruszewo) i pasz (Mszczonów). Realizujemy misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla nas i przyszłych pokoleń! Wierzymy, że to co robimy ma sens!

ZADANIA:
  • Naważanie surowców do mieszanek witaminowo-mineralnych
  • Załadunek surowców, mieszanie, opróżnianie mieszalników
  • Mycie i dezynfekcja urządzeń, pomieszczeń produkcyjnych
  • Dbanie o najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości w obszarze produkcyjnym

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w branży produkcyjnej
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Dokładności i uważności
  • Możliwości pracy z żywnością
OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie podstawowe min. 4000 zł
  • Premia miesięczna max. 550 zł
  • Wszystkie nadgodziny płatne +100%
  • Benefity: karta multisport, prywatna opieka medyczna, szkolenia, bezpłatne lekcje nauki języków obcych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy