Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji

ECOL-UNICON Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Робота для іноземців
    без польської

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

Bałtycka 51

Kochłowice

Ruda Śląska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja powierzonych prac z zakresu produkcji prefabrykatów betonowych
  • terminowe wykonanie planów produkcyjnych
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami

Nasze wymagania

  • samodzielność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • doświadczenie na produkcji lub w budownictwie
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe i obsługę suwnicy z poziomu zero
  • wykształcenie związane z budownictwem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wypłacane na czas wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • wczasy pod gruszą
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska
  • inicjatywy ekologiczne i dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia oraz możliwość zdobycia uprawnień

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

Operator Produkcji, Bałtycka 51, Kochłowice, Ruda Śląska