Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • montaż ręczny części elektrotechnicznych zgodnie z przedstawionymi instrukcjami (kandydatom nieposiadającym doświadczenia oferujemy pełne przeszkolenie)
  • obsługa nieskomplikowanych maszyn i innych urządzeń linii produkcyjnych
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • dbałość o właściwe wykorzystanie powierzonych narzędzi pracy
  • dbałość o czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • dokładność i zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak przeciwwskazań do pracy stojącej
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym w pozycji stojącej

Mile widziane

  • doświadczenie w branży produkcyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
  • udział w ciekawych projektach, możliwości szkolenia i rozwoju
  • kontakt z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Phoenix Contact Sp. z o.o., mamy blisko 100 letnie doświadczenia na świecie i ponad 25 letnie na rynku polskim. Phoenix Contact E-Mobility tworzy centrum kompetencyjne technologii ładowania pojazdów elektrycznych. Zajmujemy się produkcją komponentów i rozwiązań zarówno do infrastruktury ładowania, jak i złącza ładowania pojazdu. Jako firma z certyfikatem IATF 16949 jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego.

Operator Produkcji, Rzeszów