Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji - Sitodruk

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

3 300
brutto / mies.

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

Szyb Walenty 91

Ruda Śląska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie nadruków na gadżetach reklamowych – udział w tworzeniu wyjątkowych upominków i produktów reklamowych marek rozpoznawalnych na całym świecie!
  • obsługa maszyn drukujących
  • prace manualne
  • kontrola jakości nadruku

Nasze wymagania

  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość
  • gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

To oferujemy

  • bezpłatny transport pracowniczy z Katowic, Chorzowa, Świętochłowic i Rudy Śląskiej
  • stawka 3300 brutto + system premiowy do 600 zł brutto miesięcznie
  • bezpłatny parking
  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania technik drukarskich
  • szkolenia wdrażające
  • system premiowy
  • półgodzinna przerwa w trakcie dnia pracy

  • transport pracowniczy
  • parking dla pracowników

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią międzynarodowej grupy midocean, z centralą w Holandii. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów reklamowych w Europie. Nasze portfolio obejmuje drobne produkty promocyjne, tekstylia, upominki biznesowe oraz dedykowane dla klienta gadżety.

W Rudzie Śląskiej zlokalizowane jest serce naszej organizacji – zakład produkcyjny (drukarnia) oraz centrum logistyczne. Wykonujemy nadruki na produktach reklamowych w ponad 15 różnych technikach, m.in. sitodruk, tampodruk, grawerowanie laserem, druk cyfrowy. Gotowe, spersonalizowane gadżety wysyłane są do klienta w 24/48 godzin od momentu akceptacji zlecenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej

www.midocean.com

oraz

krótkiego spotu przedstawiającego produkcję

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Operator Produkcji - Sitodruk, Szyb Walenty 91, Ruda Śląska