Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Produkcji

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • Smaków 6, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Donaldson Polska jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i urządzeń rolniczych. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Skarbimierzu koło Brzegu – woj. opolskie, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

    OPERATOR PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Skarbimierz koło Brzegu Opolskiego

    Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Przygotowanie procesu produkcyjnego
    • Kontrola maszyn i ich parametrów
    • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów
    • Zachowanie norm i standardów BHP
    • Prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej
    • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
    • Ustawianie maszyn zgodnie z zaleceniami technicznymi
    • Praca w trakcie i w oparciu o ściśle regulowany czas pracy

    Wymagania:

    • Precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne
    • Komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Zdobycie cennego doświadczenia w nowej, rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • Możliwość szkoleń

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Donaldson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.