Oferta pracy

Operator Produkcji

ZOTEFOAMS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ZOTEFOAMS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Parkowa 26

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

Nowo wybudowany zakład w Skarbimierzu rozpoczął produkcję w lutym 2021 w ramach kluczowego strategicznego posunięcia, jakim jest zwiększenie globalnych zdolności produkcyjnych i optymalizacja obsługi wielu klientów w Europie kontynentalnej.

Poszukujemy Operatorów Produkcji odpowiedzialnych za przygotowanie i obsługę powierzonych maszyn w zakładzie produkcyjnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • Znajomość odpowiednich przepisów z zakresie bezpieczeństwa pracy

  • 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Efektywna komunikacja I motywacja do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętności za zakresie obsługi maszyn procesu ekstruzji i/lub niskociśnieniowego autoklawu- mile widziane

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość narzędzi LEAN manufacturing

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Comiesięczną premię zespołową i frekwencyjną

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie finansowanego przez pracodawcę

  • Posiłeki w zakładzie z miesięcznym dofinansowaniem w wysokości 150 zł

  • Dodatkowe benefity w ramach funduszu socjalnego

  • Możliwości rozwoju w nowo wybudowanym zakładzie produkcyjnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zotefoams jest pionierem i światowym liderem w produkcji materiałów komórkowych, pianki, z siedzibą główną w Londynie.

Zotefoams zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem specjalistycznych pianek do codziennego użytku. Przez prawie 100 lat stwarzamy rozwiązania, dzięki którym nasi klienci mogą stać się bardziej konkurencyjni na rynku. Nasza dzisiejsza pozycja lidera opiera się na naszym portfolio zróżnicowanych produktów, doskonałości technologicznej i pracą z wyjątkowymi ludźmi.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy przysyłać CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.