Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji

Donaldson Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Donaldson Polska Sp. z o.o.

Smaków 6

Skarbimierz (pow. brzeski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola maszyn i ich parametrów
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • Zachowanie norm i standardów BHP
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne
  • Komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (Kartę sportową, Prywatną Opiekę Medyczną, dofinansowanie wypoczynku etc.)
  • Premie kwartalne
  • Pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Bezpłatny transport na trasach: Brzeg, Popielów, Lewin Brzeski, Grodków, Wiązów
  • Zdobycie cennego doświadczenia w rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość poznania zróżnicowanych procesów produkcyjnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Od 1915 roku, założona w USA, firma Donaldson realizuje złożone potrzeby klientów w zakresie filtracji.

Donaldson jest jednym z największych dostawców unikalnych technologii filtracyjnych oraz wysokiej jakości filtrów i części zamiennych. Globalnie Donaldson to 50 zakładów produkcyjnych, 22 centrów dystrybucyjnych, jak również ponad 14 tysięcy pracowników zapewniających zaawansowane rozwiązania filtracyjne wykorzystywane w branży lotniczej, transportowej, spożywczej, budownictwie oraz rolnictwie.

Zakład produkcyjny w Skarbimierzu specjalizuje się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy dedykowanych do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych oraz urządzeń rolniczych.

Wybudowana w 2015 roku fabryka zajmuje powierzchnię 43 tysięcy mkw oraz obecnie zatrudnia ok. 600 pracowników.

Operator Produkcji, Smaków 6, Skarbimierz (pow. brzeski)