Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji

Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu

3 8305 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Motoryzacyjna 1

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż podzespołów na określonym stanowisku linii montażowej

  • Wykonywanie czynności zgodnie z instrukcją stanowiskową

  • Sprawdzanie jakości używanych komponentów i stanu stosowanych narzędzi

  • Kontrola jakości wykonywanej pracy

  • Przestrzeganie procedur produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe / techniczne

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Dokładność, solidność

  • Zdolności manualne

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię

  • Dofinansowanie do dojazdów

  • Dofinansowanie do stołówki firmowej

  • Bonus frekwencyjny

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę Multisport

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki.

Komfort jazdy, to komfort siedzenia. Komfort siedzenia, to MY.

W 32 krajach pracują ludzie, którzy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Co trzecie siedzenie samochodowe na świecie zostało wyprodukowane w jednej z naszych fabryk. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu stał się odrębna jednostką firmy ADIENT we wrześniu 2016r.

Aktualnie jesteśmy producentem kompletnych foteli do samochodów ciężarowych i dostarczamy je dla najbardziej uznanych marek tj. SCANIA, RENAULT, MAN.

Przewiń do profilu firmy