Oferta pracy

Operator Produkcji

Timken Polska Sp. z o.o.O firmie

Timken Polska Sp. z o.o.

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130C

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu produkcji łożysk i komponentów w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i zasadami

  • Realizacja bieżących zadań produkcyjnych, obsługa maszyn i dbałość o nie

  • Dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie procesu technologicznego, standardów pracy i dokumentacji jakościowej obowiązującej na stanowisku

  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się na stanowisku pracy

  • Obsługa przyrządów pomiarowych i potwierdzanie zgodności jakościowej produktów z wymaganiami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie/średnie techniczne

  • 3-6 miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe II WJO i suwnice

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Stołówkę pracowniczą na miejscu

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń

  • Możliwość udziału w projektach/konkursach innowacyjnych, ergonomicznych

Firma Timken oferuje rosnącą gamę łożysk inżynieryjnych i układów mechanicznego przenoszenia mocy, zwiększających niezawodność oraz wydajność maszyn i urządzeń światowej klasy, wszystko po to by świat biegł do przodu! W 2019 roku sprzedaż Timkena wyniosła 3.8 miliarda USD. Obecnie Timken zatrudnia na całym świecie ponad 17 000 pracowników i prowadzi działalność w 42 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Timken?

  • Doskonalenie wiedzy i wdrażanie innowacji od ponad wieku

  • Kultura najwyższej jakości i wydajności

  • Globalne, zróżnicowane środowisko

  • Produkty, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju

  • Zobowiązanie do wspierania lokalnych społeczności