Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Produkcji

  • Sosnowiec, śląskie
  • Generała Stefana Grota-Roweckiego 130, 41-200 Sosnowiec, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia ponad 18,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 35 krajach na całym świecie.

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja procesu produkcji łożysk i komponentów w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i zasadami
    • Realizacja bieżących zadań produkcyjnych, obsługa maszyn i dbałość o nie
    • Dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie procesu technologicznego, standardów pracy i dokumentacji jakościowej obowiązującej na stanowisku
    • Aktywne uczestnictwo w procesie rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się na stanowisku pracy
    • Obsługa przyrządów pomiarowych i potwierdzanie zgodności jakościowej produktów z wymaganiami

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe/ średnie/średnie techniczne
    • 3-6 miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji lub kontroli jakości
    • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0 – mile widziane

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę
    • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Stołówkę pracowniczą na miejscu
    • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń
    • Możliwość udziału w projektach/konkursach  innowacyjnych, ergonomicznych
    • Możliwość poznania specyfiki pracy w jednym z najlepszych zakładów produkcyjnych firmy Timken

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.

    Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Timken Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Sosnowcu, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 130. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych poprzez wysłanie maila na adres [email protected] Podanie danych jest dobrowolne, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przetwarzanie innych danych niż t , o których mowa w przywołanej ustawie, jest możliwe na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Timken Polska Sp. z o. o. w realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.