Logo Pracuj.pl

Operator produkcji

Decora S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska
    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługę maszyn na linii produkcyjnej,
  • zapewnienie utrzymania parametrów technologicznych przebiegu produkcji,
  • bieżącą konserwacja i utrzymanie nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności,
  • dokonywanie drobnych napraw na powierzonej maszynie,
  • kontrolę jakości wykonywanych produktów zgodnie z procedurami jakościowymi,
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • doświadczenia w pracy jako operator produkcji,
  • gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym czterobrygadowym,
  • umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych,
  • umiejętności techniczne i manualne oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, czy targach,
  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin,
  • dofinansowanie choinkowe,
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Operator produkcji, Środa Wielkopolska