Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji

HERBAPOL WROCŁAW S.A.O firmie

  • Strzegomska 17, Stanowice (pow. świdnicki), Strzegom
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

HERBAPOL WROCŁAW S.A.

Strzegomska 17

Stanowice (pow. świdnicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów produkcyjnych, takich jak: suszenie, sortowanie, pakowanie surowców roślinnych, środków spożywczych,
  • obsługa urządzeń oraz sprzętów produkcyjnych,
  • utrzymywanie w czystości urządzeń produkcyjnych, stanowisk pracy i użytkowanych pomieszczeń oraz prowadzenie dokumentacji czyszczenia i dezynfekcji urządzeń i pomieszczeń produkcyjnych,
  • przestrzeganie zasad i wytycznych GMP, HACCP, GACP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie,
  • doświadczenie w pracy na produkcji oraz znajomość specyfiki procesów produkcyjnych,
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń produkcyjnych,
  • umiejętność dokumentowania procesów produkcyjnych,
  • zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • elastyczność,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (w razie potrzeby).

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” S.A. specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów leczniczych na bazie surowców zielarskich. Jesteśmy największym producentem leków ziołowych w Polsce. Od ponad 60 lat wprowadzamy na rynek nowoczesne preparaty ziołowe, w których łączymy osiągnięcia medycyny naturalnej oraz najnowocześniejsze technologie stosowane w produkcji leków.

Operator Produkcji, Strzegomska 17, Stanowice (pow. świdnicki)