Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Produkcji Stolarki PVC

  • Tczew, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tczew

    Opis stanowiska:

    Różne czynności związane z działaniem linii produkcyjnej

    Wymagania :

    - wykształcenie zawodowe- budowlane, stolarskie,

    - minimum rok doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane doświadczenie w produkcji okiennej),

    - dobra obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych, umiejętność przeliczania podstawowych parametrów,

    - podstawowa znajomość komputera

    - umiejętność współdziałania w zespole

    - chęć przyswajania nowych umiejętności w związku ze zmieniającymi się technologiami.

    Oferujemy:

    - pracę w renomowanej firmie,

    - stałe, terminowe wynagrodzenie,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w tytule z nazwą stanowiska na adres: monika.belczewska@workservice.pl

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."