Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator produkcji

Colgate-Palmolive Manufacturing Poland

  • aleja Colgate 2, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

aleja Colgate 2

Świdnica

Twój zakres obowiązków

Szybko się uczysz?

Masz silną motywację wewnętrzną?

Jesteś otwarty na pracę w systemie 4-brygadowym?

Jesteś więc idealnym kandydatem, aby dołączyć do naszego zespołu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Colgate-Palmolive w oparciu

  • o umowę o pracę;

  • premię roczną;

  • programy premiujące frekwencję oraz staż pracy;

  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny Medicover finansowane przez pracodawcę;

  • wsparcie aktywności sportowych (karta Multisport);

  • program akcji pracowniczych;

  • PPK z uwzględnieniem dodatkowej dopłaty ze strony pracodawcy;

  • firmową stołówkę – obiad za 1 zł;

  • sklepik z firmowymi produktami;

  • dopłatę do opieki stomatologicznej;

  • nagrody finansowe i rzeczowe za dodatkowe osiągnięcia;

  • Fundusz Socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne);