Oferta pracy

Operator produkcji

Gi Group Poland S.A.

  • Świecie

    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy

  • Analiza parametrów technicznych i technologicznych procesu i wyrobu

  • Korekta procesu technologicznego

  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz wyposażenia

  • Praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe, dodatkowym atutem będzie wykształcenie średnie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym

  • Szybkość w podejmowaniu decyzji w warunkach realizacji ciągłego procesu produkcyjnego

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość

Mile widziane

  • podstawowa znajomość MsOffice

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która jest Liderem w branży produkcji opakowań i papieru

  • Współpracę z doświadczoną Kadrą

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

  • Dodatek zmianowy

  • Szeroki system premiowy (premia kwartalna, urlopowa, światęczna)

  • Świadczenia myBenefit

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Przewiń do profilu firmy