Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator produkcji

PRINTDREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 1d

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pakowania paczek

  • wykonywanie nadruków

  • prace pomocnicze przy produkcji

  • komplementacja zamówień

  • składanie artykułów z półproduktów

  • w przypadku szwaczek: szycie (maszyna do szycia)

Nasze wymagania

  • ogólna znajomość obsługi komputera

  • komunikatywna znajomość języka polskiego

  • chęć do pracy

  • dyspozycyjność

  • mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji, z maszynami i w pracy drukarskiej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w trakcie wysokiego sezonu (ok 4 miesięcy), z ewentualną możliwością dalszego zatrudnienia

  • atrakcyjne warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa)

  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach (w okresach zwiększonej sprzedaży i wysokiego sezonu)

  • owoce, kawa, herbata

  • dobra lokalizacja, blisko centrum miasta (tramwaj: przystanek „Dobromiry” nr 5,6,11; autobus: przystanek „lubeckiego wiadukt” nr 80, 67)

  • parking dla pracowników

  • przyjazna atmosfera w pracy

Drukarnia Printdream to międzynarodowa firma działająca od blisko 30 lat na polskim rynku. Należymy do grupy kapitałowej Picanova z główną siedzibą w Kolonii, która posiada zakłady produkcyjne w pięciu krajach na świecie i jest światowym liderem w dziedzinie personalizacji ścian i wnętrz.

Starannie przemyślane decyzje inwestycyjne, wprowadzone innowacje technologiczne oraz obsługa klientów na najwyższym poziomie pozwoliły nam uzyskać wyjątkowo stabilną pozycję na rynku usług druku cyfrowego.

Przewiń do profilu firmy