Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator produkcji - Szlifierz - Tokarz

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa maszyny,
    • Załadunek i rozładunek detali (pierścienie, ucinki, rury),
    • Regulacje, szlifowanie i dogładzanie,
    • Transport międzyprocesowy,
    • Pomiary i kontrola wzrokowa,
    • Diamentowanie,
    • Ustawianie przyrządów pomiarowych,
    • Przezbrajanie maszyn i pomoc przy przezbrajaniu,
    • Trawienie, montaż, znakowanie oraz pakowanie,
    • Praca z serwisami podczas napraw,
    • Obsługa suwnicy / wciągnika,
    • Czyszczenie i konserwacja narzędzi.

    WYMAGANIA OBLIGATORYJNE:

    • Wykształcenie: zawodowe, techniczne,
    • Doświadczenie: Minimum roczny staż w firmie o zbliżonym profilu,
    • Uprawnienia obligatoryjne: Podstawowa wiedza z zakresu technicznego - staż w firmie o profilu podobnym do SKF,
    • Cechy osobowe: zaangażowanie w wykonywaną pracę, dobra organizacja pracy, systematyczność.

    OFERUJEMY:

    Benefit MultiSport.
    Opieka medyczna Medicover.
    Zatrudnienie na umowę o pracę.

    Każdemu pracownikowi przysługuje premia regulaminowa 10% kwoty wynagrodzenia brutto / miesiąc.
    Dodatkowo, każdy pracownik otrzymuje dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego.

    Jesteś zainteresowany/a?

    Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się poniżej.