Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator produkcji

Southco Poland sp. z o.o.

  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

  • Właściwa obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.

  • Obsługa programu SAP moduł produkcyjny - po wstępnym przeszkoleniu.

  • Przestrzeganie norm i standardów jakościowych obowiązujących w firmie.

Nasze wymagania

  • Sprawność manualna, precyzja i dokładność w działaniu.

  • Zaangażowanie i elastyczne podejście do wykonywanej pracy.

  • Zdolność i chęć respektowania wysokich standardów BHP i zasad obowiązujących w firmie.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Od pierwszego dnia zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Stabilność zatrudnienia – praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Bardzo dobre warunki pracy.

  • Praca w systemie zmianowym (3 zmiany)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Informacje organizacyjne:

  • Praca na III zmiany

  • Praca z możliwością zmiany pozycji (stojąca/siedząca)

  • Brak ograniczeń w zatrudnianiu kobiet - ze względu na niską wagę jednostkową komponentów i produkowanych części

Southco jest wiodącym, światowym projektantem i producentem inżynierskich rozwiązań w zakresie systemów dostępu, działającym w ramach TouchPoint Inc. Southco Poland sp. z o.o. jest iwestycją zlokalizowaną w Tajęcinie k. Rzeszowa.

Przewiń do profilu firmy