Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Produkcji

  • Tczew, pomorskie
  • Skarszewska 1, 83-110 Tczew, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIM JESTEŚMY:

    BELBAL to europejska firma działająca w branży balonów lateksowych. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą balonów lateksowych. W ciągu ostatnich 30 lat firma stała się globalnym punktem w branży reklamowej, a dziś balony BELBAL sprzedawane są w ponad 60 krajach.

    Nasz sukces tworzą osoby, które odważnie realizują innowacyjne projekty, doskonale potrafią współpracować w zespole i z ogromnym zaangażowaniem dążą do realizacji ambitnych celów.

    OPERATOR PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Tczew

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Praca na stanowiskach produkcyjnych
    • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
    • Zdolności manualne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Rzetelność i dokładność

    OFERUJEMY:

    Umowę o pracę na pełen etat
    Stałe wynagrodzenie
    Dofinansowanie do karty medycznej
    Grupowe ubezpieczenie pracownicze

    Dofinansowanie do karty multisport
    Transport pracowniczy z kierunków: Pruszcz, Gniew
    Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    Wsparcie ze strony kadry zarządzającej

    System premiowy
    Dofinansowanie do urlopu

    Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV
    za pomocą przycisku aplikuj.

    Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się na:
    ul. Skarszewskiej 1 83-110 Tczew lub prosimy
    o kontakt: 58 530 65 07.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji."

    Administratorem danych osobowych jest Belbal Sp. z o.o.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.