Oferta pracy

Operator Produkcji

Persan Polska s.a.O firmie

Persan Polska s.a.

Krakowska 112/116

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (maszyny nalewające, etykietujące)

  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji oraz jego bieżąca kontrola

  • Koordynowanie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, usuwanie drobnych awarii oraz przezbrajanie maszyn

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

  • Wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej

  • Odpowiedzialność za porządek na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz norm jakościowych.

  • Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Zdolności manualne i techniczne

  • Pozytywne nastawienia, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz rzetelność

  • Dbałość o jakość pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • Chęć dalszego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę już od pierwszego dnia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz premię produkcyjną

  • Dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne)

  • Reklamowe produkty firmy co 3 miesiące - chemia gospodarcza i kosmetyki,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia-dojazd komunikacją miejską (3, 5, 114, 243, 901, 900L, 900P).

  • Dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta

Przewiń do profilu firmy