Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.O firmie

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • Kontrolowanie jakości produktów
  • Pakowanie części
  • Prowadzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • Obsługiwanie narzędzi pomiarowych oraz/lub narzędzi warsztatowych
  • Doświadczenia w obsłudze pras lub robotów zgrzewalniczych/ spawalniczych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą pracę w znanej Międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego Szkolenia zawodowe
  • Kartę Multisport
  • Dodatek do dojazdu
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet medyczny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie. Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

Operator Produkcji, Kwiatkowskiego 3, Wrocław