Oferta pracy

Operator Produkcji

Sonko Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji - ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów,

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, uzupełnianie materiałów,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,

  • Utrzymanie założonej efektywności pracy maszyn oraz jakości wytwarzanych produktów.

Nasze wymagania

  • Zmysłu technicznego, zdolności organizacyjnych,

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,

  • Preferowane wykształcenie techniczne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet benefitów : Prywatna Opieka Medyczna, Ubezpieczenie grupowe na życie i NNW,

  • Karta Multisport, świadczenia świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno - sportowe,

  • Paczki Mikołajkowe dla dzieci,

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Praca w zespole doświadczonych pracowników, przyuczenie do obsługi maszyn.