Logo Pracuj.pl

Operator produkcji

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.O firmie

4 200–4 800
brutto / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Pracę rozpoczniesz od szkolenia - już od pierwszego dnia obowiązuje stawka 4200zł miesięcznie!
  • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy na produkcji
  • Poznasz filozofię Lean Six Sigma – stosowaną w większości firm produkcyjnych
  • Dowiesz się jak bezpiecznie i efektywnie zorganizować swoją pracę
  • Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy
  • Rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Po okresie szkoleń zostaniesz Operatorem Produkcji lub Kontrolerem Jakości

Nasze wymagania

  • Motywacja do podjęcia pracy w LG oraz chęć rozwoju osobistego
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z LG
  • Darmowy transport pracowniczy - z kilku dzielnic Wrocławia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4200 zł brutto + system premii
  • Dofinansowanie do posiłków (obiad za 5zł)
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna w Medicover
  • Liczne benefity: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa i wiele innych!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • Darmowy transport

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. to nowoczesna firma koreańska, znajdująca się w Biskupicach Podgórnych (pow. wrocławski).

Od 2017 roku produkujemy baterie litowo-jonowe do samochodów elektrycznych, a naszymi klientami są największe marki branży motoryzacyjnej, jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche.

Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Operator produkcji, Wrocław