Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

4 200 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Nowa praca z wyższymi zarobkami czeka na Ciebie! Masz doświadczenie pracy na produkcji? Zostań operatorem produkcji w branży automotive i pracuj w nowoczesnym zakładzie. Mamy do zaoferowania bardzo tanie obiady na stołówce, darmowy dojazd do pracy i z powrotem i dużo innych benefitów.

Aplikuj- wystarczy wypełnić formularz. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

lokalizacja: Wrocław (Biskupice Podgórne)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej

  • obsługa komputera i paneli dotykowych

  • wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • podstawowej znajomości obsługi komputera

  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym

  • doświadczenia w pracy na produkcji

Pracodawca oferuje

  • nową, wyższą stawkę wynagrodzenia - teraz aż 4200 zł brutto

  • premię uznaniową nawet do 600 zł brutto

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stałą (umowa zawarta bezpośrednio z pracodawcą)

  • darmowy dojazd do pracy i z powrotem z około 130 miejscowości Dolnego Śląska i opolszczyzny lub dofinansowanie w kwocie 60 zł do biletu miesięcznego

  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa, akcje świąteczne)

  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy za 5 zł na stołówce pracowniczej)

  • program rekomendacji pracowników nawet do 3000 zł brutto!

Aplikuj o pracę- wypełnij formularz lub wyślij SMS o treści “OPERATOR”, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy