Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

    Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe i czerpać przyjemność z pracyLubisz się uczyć i rozwijać?

    Dołącz do naszego zespołu!

    Mamy przyjaznych ludzi, którzy chętnie wesprą Cię swoją wiedzą i doświadczeniem.

    Miejsce pracy: Wrocław
    WSSA/SULOMW/8803/05/2018/5/83
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Twoje zadania:
    • Obsługa maszyn wtryskowych i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
    • Odbieranie i sortowanie elementów z maszyny wtryskowej
    • Wizualna kontrola wyrobu pod względem jakościowym
    • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
    • Wspieranie Ustawiacza w startowaniu procesu wtrysku

    Jeśli:
    • Jesteś studentem uczelni technicznych, lub absolwentem szkoły zawodowej
    • Sprawna obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu
    • Posiadasz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
    • Jesteś osobą pełną entuzjazmu i zaangażowania

    Zapewnimy Ci:
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie
    • Stałe wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjny miesięczny system premiowy
    • Elastyczny grafik i pracę w systemie weekendowym
    • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, bony świąteczne, dofinansowanie dojazdów, program rekomendacji pracowniczych)
    • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na terenie Parku Prologis V (Nowa Wieś Wrocławska) z dostępem do miejsc parkingowych
    • Możliwość uczenia się od innych
    • Czas na wdrożenie i zaadaptowanie się do nowej sytuacji
    • Docenienie za dobrze wykonaną pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Work Service S.A. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.