Oferta pracy

Operator produkcji

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.O firmie

  • Wykroty (pow. bolesławiecki)

    Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn

  • Przygotowanie i ustawianie maszyn zgodnie z technologią produkcji

  • Obsługa i kontrola stanu technicznego podległych maszyn

  • Dbałość o wysoką jakość wytworzonych produktów - wstępna kontrola jakości

  • Przestrzeganie procedur i zaleceń wewnątrz firmy

  • Zachowanie czystości na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne)

  • Zaangażowanie w pracę

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, spostrzegawczość, dobra koncentracja i umiejętność skupienia uwagi na szczegółach

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

  • Mile widziany kurs i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • Udział w budowie nowej fabryki

  • Stabilne zatrudnienie o pracę w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premia miesięczna

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie)

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.

TECHNONICOL jest jednym z największych producentów i dostawców materiałów pokryć dachowych, hydro i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni, że oferujemy nowoczesne materiały i technologie które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczorozwojowych. Nasze materiały są wykorzystywane w niemal każdym rodzaju budownictwa m.in do budowy domów, zakładów produkcyjnych, mostów, infrastruktury społecznej i innych obiektów, poprawiających poziom i jakość życia wielu ludzi na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy