Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator produkcji - Zastępca brygadzisty

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o.

146

Lubień Kujawski

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnych,

  • monitorowanie parametrów procesów produkcyjnych,

  • bieżąca kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych,

  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi,

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy,

  • zastępowanie brygadzisty podczas jego nieobecności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • precyzyjność oraz dokładność w działaniu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,

  • chęć pracy w systemie 3-zmianowym, 7 dni w tygodniu.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B.,

  • uprawnienia SEP E1,

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

  • wykształcenie średnie techniczne

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje w nowoczesnym zakładzie w Lubieniu Kujawskim wysokiej jakości spożywcze tłuszcze zwierzęce dla przemysłu spożywczego, paszowego i kosmetycznego oraz białka dla przemysłu spożywczego.

Przewiń do profilu firmy