Operator produkcyjno-transportowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.03.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 28.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    OPT/WRO/0319

    Obowiązki:

    • obsługa urządzeń produkcyjnych,
    • codzienna kontrola działania urządzeń oraz jakości produktu, pobieranie próbek,
    • oznakowywanie, pakowanie, układanie produktu na paletach, foliowanie,
    • kontrola ilościowa opakowań, etykiet,
    • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
    • prace porządkowe,
    • transport produktów wózkiem paletowym lub widłowym.

    Wymagania:

    • podstawowa obsługa komputera,
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (lub chęć ich wyrobienia w ramach współpracy),
    • chęć do pracy fizycznej,
    • umiejętność pracy w grupie,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę na pełen etat,
    • atrakcyjne zarobki oraz premie uznaniowe,
    • możliwość wyrobienia uprawnień do obsługi wózków widłowych finansowany przez pracodawcę,
    • dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej,
    • pracę w miłej atmosferze.

    Szukasz lepszej pracy? Skontaktuj się z nami: Trenkwalder: ul. Oławska 27-29, 5 piętro, Wrocław. Tel: 605 123 562, 71 343 80 89 (w godzinach 8:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis