Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator produkcyjny CNC

ELGO SP. Z O.O. SP. J.O firmie

ELGO SP. Z O.O. SP. J.

742

Mazańcowice (pow. bielski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i nadzorowanie pracy tokarki CNC

  • Dobór odpowiednich narzędzi, ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy tokarki

  • Kontrola jakości wykonywanych detali

  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego tokarki oraz narzędzi

  • Obsługa pomocniczych urządzeń, jak wiertarka stołowa, szlifierka stołowa

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi tokarek CNC

  • Znajomość i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania tokarek CNC Sinumeric

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w kierunku programowania tokarki CNC

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ELGO SP. Z O.O. SP. J. to firma rodzinna, która powstała w 2007 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem przedsiębiorstw w Polsce i za granicą w elementy złączne najwyższej jakości. Od samego początku działalności inwestujemy w rozwój naszych pracowników i całego przedsiębiorstwa. Nasza firma opiera się na stałym zespole, do którego systematycznie wprowadzamy nowych profesjonalistów. Ważna jest dla nas dobra atmosfera i jesteśmy dumni z tego, że większość kadry jest z nami od lat. W codziennej pracy robimy wszystko, aby zawsze być pierwszym wyborem naszych klientów, pracowników i dostawców, a tym samym przyczyniać się do zrównoważonego i nieustającego rozwoju firmy.

Przewiń do profilu firmy