Oferta pracy

Operator Produkcyjny

Cement Ożarów S.A.

Bielawy 1

Piechcin (pow. żniński)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii technologicznej produkcji wapna

  • Obsługa urządzeń załadowczych

  • Nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń

  • Prace konserwacyjne

  • Raportowanie oraz wypełnianie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Zdolność technicznych i manualnych

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Mile widziane uprawnienia energetyczne, świadectwo kwalifikacyjne E1

  • Gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym

To oferujemy

  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji (kursy, szkolenia)

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo

  • Przyjazną atmosferę pracy

Trzuskawica S.A., wiodący producent wapna i kruszyw, członek międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Dublinie, działającego w branży produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych.

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.trzuskawica.pl

Przewiń do profilu firmy